30 Bin TL’ye Araba Listesi – 10 Model

0
7

30 Bin TL’ye araba listesi, günümüzde oldukça sık araştırılmakta ve merak edilmektedir. Özellikle, pandemi sürecinden sonra 2.el araba piyasasına olan ilginin artması nedeniyle de fiyatlarda ciddi bir artış meydana gelmiştir. Peki, günümüz koşulları baz alındığında yedek parça sorunu olmayan ve değerini çok kaybetmeyen 30 bin TL’ ye araba hangileridir?

30 Bin TL’ ye Araba – 2.EL 2021 Listesi

30 Bin TL’ye araba listesini, sizler için oldukça detaylı bir şekilde hazırladık. İşte, yedek parça sorunu olmayan ve 2021 yılında oldukça rağbet gören o otomobiller.

fiat albea ikinci el - 30 Bin TL’ye Araba Listesi - 10 Model

1- Fiat Albea

Son dönemin en popüler 2.el araçlarından biri olan Fiat Albea hem parça sıkıntısı olmaması hem de az yakması nedeniyle oldukça sık tercih edilmektedir. Dizel ve benzinli motor seçeneklerine sahip olan bu model, 70 HP gücündedir. Günümüz koşulları baz alındığında alınabilecek en iyi araçlardan biri olan Fiat Albea, sedan tasarımıyla da göz kamaştırmaktadır.

fiat palio ikinci el - 30 Bin TL’ye Araba Listesi - 10 Model

2- Fiat Palio

30 Bin TL’ye araba listemiz de Fiat Palio da yer alıyor. Dizel ve benzinli motor seçeneklerine sahip olan bu otomobil, kullanıcıların karşısına Hatchback modeliyle çıkıyor. Önden çekişli bir yapıya sahip olan Palio hem az yakması hem de parça sıkıntısı olmaması nedeniyle oldukça rağbet görüyor.

tofas sahin ikinci el - 30 Bin TL’ye Araba Listesi - 10 Model

3- Tofaş Şahin

Tofaş Şahin, ülkemizde oldukça sık tercih edilen otomobillerden biri olarak kabul ediliyor. Arkadan çekişli bir yapıya sahip olan bu araç 30 Bin TL’ye araba listemizde, benzinli bir motora da sahip. 1986 ile 2002 yılları arasında üretimi yapılan ve halen yedek parça sıkıntısı olmayan bu otomobil, Sedan tasarımıyla da dikkat çekiyor.

citroen saxo ikinci el - 30 Bin TL’ye Araba Listesi - 10 Model

4- Citroen Saxo

Farklı motor seçeneklerine sahip olan Citroen Saxo, ülkemizde oldukça rağbet gören 2.el otomobillerden biri olarak kabul ediliyor. Yedek parça sorunu pek olmayan Citroen Saxo, önden çekişli bir yapıya da sahip. Ayrıca, boyut olarak son derece küçük bir yapıya sahip olan bu otomobil, kullanıcılarına da park konusunda oldukça avantaj sağlıyor.

Fiat Uno ikinci el - 30 Bin TL’ye Araba Listesi - 10 Model

5- Fiat Uno

Manuel vites seçeneğine sahip olan Fiat Uno, 30 Bin TL’ye araba listesinde yer alıyor. Hatchback tasarımına sahip olan bu otomobil, yedek parça sorunu olmaması ve 2.elinin hala rağbet görmesi nedeniyle sıklıkla tercih ediliyor.

Peugeot 106 ikinci el - 30 Bin TL’ye Araba Listesi - 10 Model

6- Peugeot 106

Peugeot 106, bir dönemin efsane otomobillerinden biri olarak kabul ediliyor. Hatchback tasarımıyla göz kamaştıran bu araç, aynı zamanda benzinli ve dizel motor seçeneklerine de sahip. Söz konusu otomobil, yüksek performansının yanı sıra yedek parça sorununun olmaması nedeniyle halen 2021 yılında oldukça sık rağbet görüyor.

Fiat Siena ikinci el - 30 Bin TL’ye Araba Listesi - 10 Model

7- Fiat Siena

1999 ile 2002 Yılları arasında üretimi yapılan Fiat Siena, tartışmasız dönemin en iyi araçlarından biri olarak gösteriliyor. 1.2, 1.4 ve 1.6 gibi Farklı motor seçeneklerine sahip olan bu araç, Sedan bir tasarıma sahip. Söz konusu araç, oldukça şık tasarımı ve halen yedek parça sorunu olmaması nedeniyle 30 Bin TL’ye araba listemizde yer alıyor.

Renault R19 ikinci el - 30 Bin TL’ye Araba Listesi - 10 Model

8- Renault R19

30 Bin TL’ye araba listemiz de Renault R19 da yer alıyor. Benzinli ve dizel motor seçeneklerine sahip olan bu araç hem az yakması hem de parça çeşitliliği bakımından günümüzde halen oldukça rağbet görüyor. Sedan tasarımıyla dönemin en dikkat çeken araçlarından biri olan R19, aynı zamanda manuel vites seçeneğine de sahip.

lada samara ikinci el - 30 Bin TL’ye Araba Listesi - 10 Model

9- Lada Samara

1984 Yılından 2013 yılına kadar aralıksız bir şekilde üretimi yapılan Lada Samara, dönemin en sağlam araçlarından biri olarak gösteriliyor. Sedan ve Hatchback tasarımlarına sahip olan bu otomobil, 30 bin TL’ye araba listemizde de yer alıyor. Söz konusu otomobil 1300 CC ile 1600 CC motor hacmine sahip olmasının yanı sıra aynı zamanda önden çekişli bir yapıya da sahip.

opel corsa ikinci el - 30 Bin TL’ye Araba Listesi - 10 Model

10- Opel Corsa

30 Bin TL’ye araba listemizde yer alan Opel Corsa, oldukça zarif tasarımı ve farklı motor seçenekleriyle dikkat çekiyor. Hatchback ve sedan tasarımıyla göz kamaştıran Opel Corsa, yedek parça sıkıntısı olmaması nedeniyle 2021 yılında halen rağbet görüyor. Ayrıca, 2.eli oldukça tutulan söz konusu araç, aynı zamanda manuel vites seçeneğine de sahip.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz