Ben Kimim?

Burak CİHAN

Burak CİHAN

Web Tasarım Uzmanı

Merhaba ben Burak CİHAN. 2009 yılında bu işe bir merak ile başladım kendimce küçük blog tarzı web siteleri kurdum ve bununla ilgilendikçe daha da çok beni içerisine çekmeye başladı artık benim en büyük hobilerimden birisiydi web tasarım. Daha sonra kendimi daha da geliştirmeyi bu işin kursuna gitmeyi düşündüm ve 2009 yılı içerisinde hem web tasarım hemde web yazılım kurslarına giderek başarı ile kursları tamamladım.

Bu web tasarım hobisinden sonra, gittiğim kurslar beni daha da aydınlattı ve bilmediğim pek çok şeyin temellerini atarak bana yardımcı oldu. Seneler geçtikçe daha da fazla internet siteleri ile ilgilenmeye ve daha çok web tasarım’a merak sardım, bunun neticesinde artık profesyonel anlamda web siteleri kurmaya başladım.

Artık web tasarım kursunun üzerinden çok seneler geçmişti ve ben artık hem kursun bana kattıkları, hemde kendimin deneme yanılma yöntemleri ile kendime kattığım bilgiler ile şuanda profesyonel anlamda E-ticaret siteleri olsun, Kurumsal veya Blog siteleri olsun toplamda 300 projeyi aşkın bir portföy oluşturdum kendime ve bununla gurur duyuyorum.

Sizde profesyonel bir web sitesi istiyorsanız, uygun fiyatlara, kaliteli web sitesi için benim ile iletişime geçebilirsiniz.


Hızlı Teklif İsteyin

Hemen size geri dönüş yapalım ve detayları görüşelim

Profesyonel web hizmetlerinden teklif almak için formu doldurabilirsiniz

    Call Now Button
    WhatsApp
    1
    Yardımcı Olabilirim
    Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?