Beykoz Web Tasarım

Beykoz web tasarım işi yapan BurakCihan.com.TR tam istediğiniz gibi web sitesini uygun fiyat ve kaliteli web tasarım ile sizlere hizmet veriyor. Firmanız için ister e-ticaret sitesi, isterseniz de kurumsal web sitesi düzeninde Beykoz web tasarım hizmeti alabilirsiniz.

Sitemiz Neler İçerir?

• Beykoz web tasarım yaptığımız sitemizin tamamen responsive yani mobil cihazlar ile tam uyumlu olarak çalışmaktadır.
• Google arama motoruna uyumlu altyapısı ile düzenli link yapıları oluşturularak teslim edilmektedir.
• Sitenizin ziyaretçiler tarafından güvenilirliğini sağlamak için ve Google da bir adım daha önde olmak için ücretsiz SSL (Https) güvenlik sertifikası kurmaktayız.
Beykoz web tasarım sitelerimizin kurumsal mail adresleri müşterilerimizin istekleri doğrultusunda açılmaktadır.
• Firmanıza özel referanslarınız, Görsel galeri, ürünler gibi sayfalarınız oluşturulmaktadır.
• Sitenize özel Formlar (İletişim formu, Teklif formu, Rezervasyon formu gibi) formlar isteğiniz üzere oluşturulmaktadır.
Web tasarım Beykoz semtinden aldığınız hizmete ek olarak sitenize Blog veya Haberler gibi içeriklerinizi girip yayınlayacağınız alan açılmaktadır.
• İsteğinize özel Whatsapp iletişim modülü ve hemen telefon et modülü kurmaktayız.
• Sitelerinizin depolama alanları yani yükleyeceğiniz ürünler görseller sınırsız olup, Türkiye’nin en iyi sunucularında barındırılmaktadır.

Beykoz Web Tasarım Fiyatları

Beykoz web tasarım fiyatları olarak arama yapıp sitemizi ziyaret ettiğinize göre sizde web tasarım hizmeti almak istiyorsunuz ve fiyat araştırması yapmaya başladınız. BurakCihan.com.TR olarak her bütçeye göre tasarımlarımız vardır, yeterki iletişime geçelim bir görüşelim. Web tasarım Beykoz semtinde çok makul fiyatlara sitelerimizi yapmaktayız ve hem kaliteli hemde modern tasarımlar ile ziyaretçilerinize hem kolay kullanım imkanı sunmuş olacak hemde modern tasarımlar ile göze hoş gelecektir. Hemen iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı Teklif İsteyin

Hemen size geri dönüş yapalım ve detayları görüşelim

Profesyonel web hizmetlerinden teklif almak için formu doldurabilirsiniz

    Call Now Button
    WhatsApp
    1
    Yardımcı Olabilirim
    Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?