En Özel Sevgililer Günü Hediyeleri

0
109

Sevgililer günü hediyeleri için 14 Şubat 2021 tarihine sayılı günler kala çiftler hediye alternatifleri düşünmeye başladı. Sevdiklerini bu özel günde hatırlamak ve mutlu etmek isteyenler, yaratıcı fikirler ve renkli sürprizlerle hazırlıklarını tamamlayabilirler. Şimdi, kadın ve erkeler için bütçe dostu sevgililer günü hediyeleri seçeneklerine hep birlikte göz atalım…

kisiye ozel sevgililer gunu hediyeleri - En Özel Sevgililer Günü Hediyeleri

Kadınlar ve Erkekler İçin Sevgililer Günü Hediye Seçenekleri Nelerdir?

Kadınlar, bu özel günde öncelikle hatırlanmak isterler. Hediye alternatifleri bütçeye göre değişiklik göstermekle birlikte en sık tercih edilen seçenekler arasında; pırlanta yüzük, parfüm, çikolata paketi, çanta ve çiçek sayılabilir.

Erkekler için klasik olduğu kadar da ihtiyaç olan ve kullanışlı sevgililer günü hediyeleri; şık bir gömlekle kombin yapılmış kravat ve kol düğmesi setidir. El örgüsü ürünler özellikle pandemi sebebiyle hafifleyen iş temposu içinde yaratıcı bir alternatif olarak değerlendirilebilir.

erkeklere ozel sevgililer gunu hediyeleri - En Özel Sevgililer Günü Hediyeleri

Spor Tutkunu Partner İçin Sevgililer Günü Hediye Seçenekleri Nelerdir?

Sporu hayatının merkezine yerleştirmiş olan partnerler için sevgililer günü hediyeleri online sipariş verilebilir. Kişisel zevklerin ön planda tutulacağı seçimlerle sporu her türlü hava koşulu ve ortamda sürdürme imkânı yaratılabilir. Bu aşamada;

 • Saha sporu
 • Su sporu
 • Kış sporları
 • Spor salonu veya
 • Ev ortamına uygun alternatifler değerlendirilebilir.

14 Şubat sevgililer günü hediyeleri için spordan yana tercih kullananlar günü birlik yürüyüş ve doğa gezilerini de keyifli bir plan dâhilinde sunabilirler. Spor tutkunu partnerler için en ideal hediye alternatifleri arasında taraftar ürünleri de akla gelebilir.

Oyun tutkunu, televizyon ya da bilgisayar başında uzun saatler geçiren eşler için akla gelen sevgililer günü hediyeleri teknolojik ürünlerdir. Piksel bir başka deyişle 8 bit görünümlü aksesuarlar, Pac-Man tasarımlar, kamera seti, gerçek bir deneyim sunan teknoloji ürünleri veya kahraman karakterlerden oluşan figürler bu özel güne farklı bir anlam katmak için kullanılabilir.

2021 sevgililer gunu hediyeleri - En Özel Sevgililer Günü Hediyeleri

Burçlara Özel Hediye Alternatifleri Nelerdir?

Hediye seçerken kararsız kalanlar, burçlara özel sevgililer günü hediyeleri arasından tercih kullanabilirler. Siz de bugüne kadar hiç almadığınız yeni hediye seçenekleri üzerinde yoğunlaşarak karşınızdaki kişiye verdiğiniz değeri gözler önüne serebilirsiniz.

Koç Burcu; teknolojiyi her zaman yakından takip eden koç burcu için popüler sevgililer günü hediyeleri arasında ilk akla gelenler; deri aksesuarlar, kişisel bakım ürünleri ve tasarım malzemelerdir.

Boğa Burcu; lükse düşkün olan boğa burcu için sağlık ve güzellik merkezlerinden alınacak randevular unutulmaz bir gün geçirilmesini sağlar.

İkizler Burcu; gününün büyük bir kısmını evde geçirmek isteyen ikizler burcu için en ideal sevgililer günü hediyeleri dijital kitap, dergi ve kanal abonelikleri olabilir.

Yengeç Burcu; en romantik burçlar arasında gösterilecek yengeç burcu için el yapımı yemekler, özenle kurulan bir sofra veya kalp desenli aksesuarlar tercih edilebilir.

Aslan Burcu; renkli hayatıyla herkese yaşam sevinci aşılayan aslan burcu için sevgililer günü hediyeleri müzik aletinden çantaya kadar geniş bir ürün yelpazesi arasından seçilebilir.

Başak Burcu; marka bağımlılığıyla tanınan başak burcu için en ideal sevgililer günü hediyeleri arasında hazır giyim ürünleri sayılabilir. Renkli kazaklardan şık elbiselere, bornozdan aksesuara kadar farklı alternatifler değerlendirilebilir.

Terazi Burcu; sakinliğiyle tanınan terazi burcu için kaleme alınan bir şiir, şarkı sözü ya da bir beste en yaratıcı sevgililer günü hediyeleri arasında gösterilebilir.

Akrep Burcu; hayatın anlamını sırlarda saklamayı seven akrep burcu için deri ürünler, dijital korunma paketleri veya her zaman çantada taşınacak mobil ürünler tercih edilebilir.

Yay Burcu; yerinde duramayan yay burcu için teknolojik oyuncaklar, minik ev arkadaşları, ilginç aksesuarlar en popüler sevgililer günü hediyeleri arasında sayılabilir.

Oğlak Burcu; hayatın anlamını parada bulan oğlak burcu için hediye bütçesini zorlamak gerekebilir. DVD setleri ve toplum içindeki statüye uygun hediye seçimleriyle karşınızdaki kişiyi memnun edebilirsiniz.

Kova Burcu; bulunduğu her ortamın yöneticisi olmayı seven balık burcu için yeni nesil ve modern sevgililer günü hediyeleri hazırlanmalıdır. Günlük planı yapmaya yarayacak ajanda türü hediyeler en doğru seçimlerdir.

Balık Burcu; hobileriyle mutlu olan balık burcuna hediye seçerken son anı beklemek ve ilgi alına giren konular arasından tercihler yapmak çoğu zaman hayat kurtarıcı olacaktır.

Son dönemlerin en popüler sevgililer günü hediyeleri arasında kişiye özel hazırlanan ürünler gelir. 14 Şubat tarihinden en az iki hafta öncesinde sipariş verilmesi gereken yeni nesil tercihler arasında;

 • Baskılı, sihirli kupalar
 • İsim yazılı tekstil ürünleri
 • Harf işlemeli bardaklar
 • Kitap ayracı gibi kırtasiye ürünleri
 • Hediyelik duvar saatleri sayılabilir.

Tasarım ürünlerle ilgili siparişler online olarak kolay, hızlı, güvenli ve sayısız seçenek arasından tamamlanabilir.

bayanlara ozel sevgililer gunu hediyeleri - En Özel Sevgililer Günü Hediyeleri

Manevi Değerlere Bağlı Eşler İçin Sevgililer Günü Hediye Seçenekleri Nelerdir?

Herkes özel olduğunu hissetmek ister. Unutulmayacak anlara ait bir fotoğraftan oluşturulacak puzzle tablo, kişiye özel film posteri, farklı dillerde “Seni Seviyorum” yazan mouse pad ya da eski bir fotoğrafın onarılması en yaratıcı sevgililer günü hediyeleri arasında sayılabilir.

Nostalji tutkunu, geçmişine bağlı, mutluluğu eski günlerde arayan partnerler için en doğru sevgililer günü hediyeleri arasında; ahşap görünümlü gramofon, kar küresi, dekoratif masa ürünleri, taşınabilir radyo veya ışıklı şömine sayılabilir.

Sürprizi Sevenler İçin Sevgililer Günü Hediye Seçenekleri Nelerdir?

Sürpriz yapmayı seven ve kendisine yapılacak sürprizleri de sabırsızlıkla bekleyen eşler için en ideal ve yapımı kolay sevgililer günü hediyeleri;

 • Fotoğrafların kullanıldığı anı albümleri
 • Kavanoz içinde aşk mesajları
 • Parmak izi kartlar olabilir.

Sürpriz hediyeler hazırlarken kolay kullanılabilir malzemeler ve kişisel eşyalardan yardım alınabilir.

sevgililer gunu - En Özel Sevgililer Günü Hediyeleri

Hayat Veren Hediye Seçenekleri

Bu sevgililer gününde sadece sevdiğinizi mutlu etmekle kalmayıp ihtiyaç sahiplerine destek eli uzatmak isterseniz sosyal sorumluluk projelerine gönüllü olarak veya maddi katkı verebilirsiniz. Yardıma muhtaç olan bebek, çocuk, genç, yetişkin ve yaşlı bireylere hayat enerjisi vererek karşınızdaki kişiye gösterdiğiniz önemi seçeceğiniz sevgililer günü hediyeleri ile anlatabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz