Ümraniye Web Tasarım

İnternet sitesi günümüzde artık olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır ve internet ortamında bulunmak bir işletmeye çok büyük katkılar sağlamaktadır. Ümraniye web tasarım firmasından hizmet aldığınızı düşünün sadece mağazadan satış yapıyor ve mağaza çalışma saatleri dışında geçen süreyi hesapladığımızda da bir mesai saati kadar zaman yapıyor neredeyse belki daha fazla.

Fakat siz işletmenize bir web sitesi yaptırdığınızı ve mağazanızda sattığınız tüm ürünleri oraya yüklediğinizi düşünün ve bu sanal mağazanız 24 saat açık olduğu zaman hem gerçek mağazanıza müşteriler gelecek, Ümraniye web tasarım firmasından aldığınız hizmet ile hem sanal mağazanıza müşteriler gelecek ve aynı zamanda mesai saati dışında da müşterileriniz aradığı ürünü bulup online olarak siparişlerini verebilecekler buda işletmenize ekstra bir katkı sağlayacak ve artık işletmeniz tüm Türkiye’ye gerekirse Dünya çapında hizmet verecektir.

Ümraniye Web Tasarım Firması

Ümraniye web tasarım firması olarak size ihtiyacınız olandan daha fazlasını yapıyoruz ve yaptığımız tüm web sitelerinin kolay kullanabilen yönetim panelleri mevcuttur. Bu sayede web sitenize kolaylıkla ürün veya yazı girişi sağlayabilir yada mevcut olan bilgileri yönetebilirsiniz.

Web tasarım Ümraniye’de verdiğimiz hizmette yer alan web sitelerimizin tamamı Google altyapısına uyumlu olmaktadır bu yüzden siteden bulunan linklerinizin hepsi Google arama motorunun sevdiği cinsten linkler olmaktadır.

Web Tasarım Ümraniye Her Zaman Güvenli

Web tasarım Ümraniye’de açtığımız ve diğer tüm bölgelerde yaptığımız web sitelerimizde sitenizin güvenirliğini sağlamak amacıyla ve Google arama motorunun güncellediği algoritmasında her zaman ilk sayfalar için güvenilir olan web sitelere tanıdığı ayrıcalığı düşünerek, web tasarım Ümraniye firması olarak tüm kurduğumuz web sitelerinde ücretsiz SSL sertifikası tanımlıyoruz ve sitelerinizi bağlantılarında artık “Https” yer alıyor buda demek oluyor ki daha internet dünyasına yeni girerken bile rakiplerinizden bir adım önde güvenilir olarak başlıyorsunuz.

Web tasarım Ümraniye firması olarak size verdiğimiz hizmette sitelerimizin hızı ve güvenlik ön planda yer almaktadır. Bu yüzden sitelerimizin tamamı güvenilir olarak internet ortamında yerini almaktadır.

İşletmenize Özel Kurumsal Mail Adresleri

Web tasarım Ümraniye çalışanları olarak, işletmenize özel kurumsal posta kutuları oluşturuyoruz mesela isim@umraniyewebtasarim.com gibi size işletmenize özel mail adresleri alıyoruz her departmanınıza özel mail adresleri açabiliriz örnek olarak info@webtasarimumraniye.com, ik@webtasarimumraniye.com veya sikayet@webtasarimumraniye.com gibi benzer mail adresleri oluşturabilir ve maillerinizi düzenli olarak kontrol altında tutabilirsiniz. Artık müşterilerinize işletmenizin mail adreslerinizden mail gönderip alabilirsiniz.

Sitenize Özel Formların Oluşturulması

Ümraniye web tasarım firması olarak kurduğumuz web sitelerinde isteklerinize göre teklif isteme formları, iletişim formları veya rezervasyon, online kayıt gibi formları oluşturarak web sitenize entegre etmekteyiz. Size özel oluşturduğumuz isminiz@firmanizinadi.com gibi mail adreslerine özel formlarınızın iletileri otomatik olarak gönderilmektedir.

Hızlı Teklif İsteyin

Hemen size geri dönüş yapalım ve detayları görüşelim

Profesyonel web hizmetlerinden teklif almak için formu doldurabilirsiniz

    Call Now Button
    WhatsApp
    1
    Yardımcı Olabilirim
    Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?