WordPress Zamanlanmış Bakım Dolayısıyla Site Uygun Değil – Çözümü

0
3

WordPress zamanlanmış bakım dolayısıyla site uygun değil. Birkaç dakika içinde tekrar kontrol edin. Hatası alıyorsanız çözümü çok basit.

WordPress Bakım Modu Hatası

WordPress güncelleme yaptığınızda eklenti veya tema güncelleme yapılırken bitmeden bazenleri donup kalabiliyor bu yüzden de sitemize hem biz hemde ziyaretçilerimiz girdikleri zaman WordPress zamanlanmış bakım dolayısıyla site uygun değil. Birkaç dakika içinde tekrar kontrol edin. Hatası ile karşılaşıyoruz. Bunun çözümü için ise isterseniz 2-3 dakika bekledikten sonra tekrar sitenizi kontrol edebilirsiniz muhtemelen hata ortadan kaybolmuş olacaktır.

Not: Yapacağınız değişikliklerde sitenizin yedeğini almanızı tavsiye ederiz, yazılarımız tamamen bilgilendirme amaçlı olup, oluşabilecek her türlü olumsuzluklarda sorumluluğumuz yoktur.

WordPress Bakım Modu Çözümü

İkinci yol ise sitenize ftp ile bağlanıp ana dizininizi kontrol ettiğinizde .maintenance isimli bir dosya ile karşılaşmanız eğer bu dosyayı gördüyseniz siteniz halen daha bakım modu hatasında gözükmektedir ve bu dosyayı sildiğinizde sorununuz çözülecektir. Hepinize kolay gelsin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz